Papiurki.

Ma taki nawyk, ze gdy wracam do domu, biorę laptopa i przeglądam co się dzieje w sieci - sprawdzam pocztę, zaglądam na blogi znajomych, sprawdzam fora. W ciągu ostatnich dni wiele dobrych rzeczy przeczytałam, wsadzam kilka z nich.

Coś się kończy, coś się zaczyna..
FNX... :(

źródło: aien.fbl.pl, autor: Oliwia

Bo przecież Feniks, czy się w nim było czy już nie - to Feniks był. Po prostu był.
Teraz też jest, w nas.
źródło: gingerr.fbl.pl, autor: Inga
Dziwnie będzie bez Feniksa... Kiedyś taka potęga, taka siła, tacy ludzie... Teraz - historia.Bo nawet ludzie, którzy w Feniksie nie byli, mieli do tej drużyny szacunek. Sympatię. Sentyment.
źródło: gingerr.fbl.pl, autor: Marta (ps. dzięki!)
Na moim pierwszym obozie w Przerwankach, ze wszystkich drużyn najbardziej utkwił mi Feniks, który był liczny, pomarańczowy i który miał alarm gospodarczy. Ogień nie zgaśnie, nie może jest zbyt silny, a my chcemy żeby płonął. Bądź gotów. CZUWAJ!
źródło: cienik.fbl.pl, autor: Wiktoria
Feniks kiedyś się odrodzi. odrodzi się z tej iskry która zawsze będzie w nas. może w innej formie, może w innym czasie, ale on istnieje.
źródło: cienik.fbl.pl, autor: Gosia
Była też okazja zobaczyć się ze znajomymi z Feniksa, szkoda tylko, że tak zimno mi było i nie znalazłam już w sobie sił, by zostać. Szkoda też, że przy takiej okazji. Więcej tu pisać nie będę, dużo miłych wspomnień z tamtymi ludźmi, w tamtym czasie.
źródło: niezwykla-codziennosc.blogspot.com autor: Magda
Jeszcze jeden cytat na koniec. Pochodzi ze strony z linków znajomych - zaczelam
czytac, bo to harc-blog;). Zaznaczam, ze nie znam autora tekstów i nawet nie wiem kim jest. A cytat, tak jak wszystkie powyższe pozostawiam bez komentarza - każdy niech go sobie dopowie sam.
Rozwiązano także “Feniks”. Drużyny tej w całości nie znałem więc się nie wypowiem coby nikogo nie zrazić (i tak notki czytają tylko 4 osoby :D).
źródło: whooar.wordpress.com

0 komentarze: